Strona główna
Zakres usług
Nasi lekarze
Kontakt
 


 

WAŻNA INFORMACJA.

 

Drodzy Pacjenci, z uwagi na Wasze i nasze bezpieczeństwo zawieszamy działalność Gabinetów stomatologicznych Stomadex do 30.04.2020r.Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy terapiadens1@O2.pl.

 

WITAMY NA STRONIE NZOZ  TERAPIA DENS

 

Realizujemy usługi  z zakresu chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, pedodoncji (stomatologii dziecięcej) i stomatologii zachowawczej z endodoncją dla dorosłych.

 
 

Specjaliści chirurdzy, ortodonci i pedodonci świadczą usługi w ramach kontraktów z NFZ  oraz usługi prywatne zapewniając również zabiegi spoza ograniczonych list zakontraktowanych w umowach. 

Posiadamy cztery gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt, elektryczne unity z  blokami spluwaczki pracującymi w  higienicznym układzie ssącym. Narzędzia, którymi pracujemy są myte i dezynfekowane w myjniach - dezynfektorach, potem sterylizowane w autoklawach co zapewnia 100% skuteczność przeprowadzanych procesów. 

Posiadamy akredytację pozwalającą prowadzić staże podyplomowe i cząstkowe, staże specjalizacyjne co wymaga od nas bycia na bieżąco z osiągnięciami nowoczesnej stomatologii utrzymującego nasze usługi na najwyższym poziomie.   

 

  
 
Top